Wellness Chata Lomnica

Vitajte vo wellness na chate Lomnica – Jedinečný zážitok, ktorý spočíva v kombinácii relaxácie a oddychu v našich saunách a vírivke.

Náš wellness priestor je vybavený kombinovanou infra saunou a fínskou saunou, ktoré sú ideálne na relaxáciu tela aj mysle. Infra sauna ponúka jemné teplo, ktoré preniká hlboko do svalov a pomáha uvoľniť napätie. Na druhej strane fínska sauna vám poskytne tradičný saunový zážitok s vysokou teplotou, čo pomáha čistiť telo a podporuje krvný obeh.

Okrem saunovania môžete tiež relaxovať vo vírivke, ktorá je pripravená pre 5 ľudí. Ponorte sa do teplého vodného víru a nechajte sa unášať príjemnými vibráciami vody, ktoré uvoľnia vaše telo a umožnia vám úplne sa zrelaxovať.

Po návrate z prechádzky po okolitej prírode alebo po dni plnom zimných športov si zaslúžite oddych a naša kombinovaná infra sauna, fínska sauna a vírivka sú presne tým správnym miestom na regeneráciu. Užite si jedinečný zážitok a doprajte svojmu telu a duši potrebnú starostlivosť a relaxáciu pri návšteve chaty Lomnica.

VYBAVENIE MIESTNOSTI
  • Vírivka pre 5 osôb
  • Kombinovaná sauna ( infra + fínska )
  • Sprcha
  • ležadlo 2x