CHATA LOMNICA

Wellness chata Lomnica

Vitajte v útulnej chate Lomnica, kde sa zlúčili pohodlné ubytovanie a relaxačný wellness zážitok. Naša chata je miestom, kde môžete úplne vypnúť a oddýchnuť si vo vlastnom rytme.

Ponúkame vám nielen príjemné a komfortné ubytovanie, ale aj možnosť vychutnať si pravý zázrak relaxácie v našom wellness centre. Jedným z našich najväčších pokladov je sauna, ktorá vás zahreje a uvoľní každý vaši sval. Po dni strávenom na prechádzkach po okolitej prírode alebo lyžovaní na blízkych svahoch je práve sauna tou správnou voľbou na regeneráciu tela aj duše.

A to nie je všetko! Pre tých, ktorí túžia po osviežení a revitalizácii, sme pripravili úžasnú vírivku. V nej sa môžete ponoriť do teplých bublajúcich vôd a nechať sa unášať príjemnými vibráciami. Táto vírivka je ako malý raj, kde sa starosti rozplývajú a napätie mizne.

Chata Lomnica je miestom, kde sa spojili komfort a pohoda s oddychom a relaxáciou. Našim cieľom je poskytnúť vám nezabudnuteľný pobyt, kde si môžete dopriať chvíle len pre seba a naplniť sa novou energiou. Nech už prídete s partnerom, rodinou alebo priateľmi, naša chata vás privíta s otvorenými náručami a zabezpečí, aby ste si odniesli skvelé spomienky plné pohody a relaxácie.

VYBAVENIE MIESTNOSTI
  • Fínka sauna
  • Infra sauna
  • Vírivka pre 5osôb
  • Sprchový kút
  • Lehátka na oddych
Napíšte nám

Kontaktujte nás