Chata Lomnica

Novo postavená Chata Lomnica sa nachádza v pokojnej časti obce Veľká Lomnica, takmer na samote, obklopená nádhernou prírodnou scenériou Vysokých Tatier. Srdečne sú u nás vítané skupiny turistov, cyklistov, lyžiarov či rodinky s deťmi.

Každý deň v roku Vám ponúkame príjemné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 18 osôb.

Na prízemí sa nachádza obývacia miestnosť s gaučom, televízorom s káblovým príjmom, rádiom a jedálenským posedením. Príjemnú atmosféru dotvorí teplo a praskajúci oheň z krbu. Súčasťou miestnosti je kuchyňa vybavená keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a umývačkou riadu. Z miestnosti vyjdete na priestrannú terasu s vonkajším posedením. K dispozícii tu tiež máte samostatnú toaletu. Ďalej sa tu nachádza veľká rodinná izba s dvomi spálňami, jedna s manželskou a samostatnou posteľou a druhá s tromi samostatnými posteľami. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, stojanom na sušenie prádla, uterákmi a toaletou.

V suteréne Vám spríjemní Váš pobyt ďalšia spoločenská miestnosť, ktorá je prispôsobená zábave. Je vybavená gaučovým sedením, televízorom s káblovým príjmom, krbom, biliardom, stolným tenisom, stolným futbalom a šípkami.

Na poschodí sa pohodlne vyspíte v štyroch 3-lôžkových izbách, všetky s manželskou a samostatnou posteľou. Každá izba disponuje balkónom a kúpeľňou so sprchovacím kútom, uterákmi a toaletou. Taktiež sa tu nachádza samostatná toaleta.

V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi internetové pripojenie. Bicykle a lyže si pohodlne odložíte v priestrannej chodbe na prízemí. Svoje autá zaparkujete priamo pri chate.

Okolie chaty je ideálnym východiskovým bodom pre rôznorodé turistické či cyklistické výlety. Odporúčame Vám navštíviť Observatórium Stará Lesná, Botanickú záhradu tatranskej prírody, Artikulárny kostol v Kežmarku, Kežmarský hrad, Slnečné hodiny Nová Lesná, Kaštieľ Strážky i Hrebienok. Ak Vás zaujíma história nazrite do Múzea TANAP, Múzea Tatranského národného parku, Ski Múzea, Múzea meštianskej bytovej kultúry a Múzea v Kežmarku. Deti určite ocenia Wild Park Resort Veľká Lomnica,
Galériu Dobrá hračka, Bobovú dráhu Tatrabob, Tricklandiu, Sánkarský štartovací trenažér či Letný tubing. Golf si zahráte v Black Stork Golf Resorte. Príjemný relax a zábavu si užijete v AquaFun parku Veľká Lomnica, Aqua Relax Titris aj Thermal Parku Vrbov. Vyznavači zimných športov si prídu na svoje na upravovaných svahoch Lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica ale aj na Jakubkovej lúke.

Príďte si k nám oddýchnuť, načerpať novú energiu a odniesť si kopu nezabudnuteľných zážitkov. Už teraz sa na Vás tešíme v Chate Lomnica.

ADDRESS

Pod Lesom 14 - Veľká Lomnica ( Slovenská Republika )

PHONE

+421907527618

EMAIL

chatalomnica@gmail.com

Our rooms

Chata Lomnica

Izba štandard

3 GUESTS

17 Ft²

Na chate Lomnica nájdete izbu štandard 3x, všetky s manželskou a samostatnou posteľou. Každá izba disponuje balkónom a kúpeľňou so sprchovacím kútom, uterákmi a toaletou. Taktiež sa tu nachádza samostatná toaleta.

BOOK NOW FROM 30 $
No Smoking Private Bathroom Wifi FULL INFO

Chata Lomnica

Room with View

4 GUESTS

40 Ft²

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer vel molestie nisl. Duis ac mi leo.

BOOK NOW FROM 120 $
Bike Rental Welcome Drink King Beds Swimming Pool FULL INFO

Chata Lomnica

Apartment

5 GUESTS

70 Ft²

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer vel molestie nisl. Duis ac mi leo.

BOOK NOW FROM 80 $
Television Private Bathroom Welcome Drink Swimming Pool FULL INFO

Chata Lomnica

Double Room

2 GUESTS

23 Ft²

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer vel molestie nisl. Duis ac mi leo.

BOOK NOW FROM 25 $
King Beds Bike Rental No Smoking Swimming Pool FULL INFO